Skip links
Naši učenici na Adecco Street Day | Prva privatna gimnazija zagreb

Naši učenici na Adecco Street Day

Velika nam je čast i zadovoljstvo biti jedna od rijetkih škola koje su dobile priliku surađivati s jednom od najuspješnijih svjetskih tvrtki, švicarskom Adecco Group, vodećim pružateljem usluga na području ljudskih resursa. Jedna od njihovih djelatnosti je usmjeravanje mladih ljudi na način da im daju priliku iz prve ruke iskusiti posao koji ih interesira kao buduća karijera. 17. ožujka organiziraju Street Day, u sklopu kojeg će djelatnici davati mladima savjete u njihovom putu ka zaposlenju. Učenici trećeg razred tu će priliku iskoristiti da saznaju odgovore na sva pitanja vezana uz traženje posla, pisanje CV-a i predstavljanja na razgovoru za posao. Savjeti i iskustva stručnjaka sigurno će im koristiti, a nadamo se da će se ova uspješna suradnja nastaviti i sljedećih godina!