Skip links
Dođite na Zoom Otvoreni dan Prve privatne gimnazije “Pitajte o našoj školi!” | Prva privatna gimnazija zagreb

Dođite na Zoom Otvoreni dan Prve privatne gimnazije “Pitajte o našoj školi!”

U subotu, 7. svibnja 20221. godine s početkom u 11:00 sati Prva privatna gimnazija poziva vas na virtualni Otvoreni dan „Pitajte o našoj školi!“, i to putem platforme Zoom. Priključite se i istražite mogućnosti koje nudimo učenicima. Saznajte koja je razlika između općeg i jezičnog smjera? Na koji način se individualno radi u PPG-u? Zašto naši učenici ne trebaju ići na instrukcije? Kako pripremamo učenike za Državnu maturu? Koji se sve jezici uče u PPG-u? Koje su sve izvannastavne aktivnosti? Kamo sve putujemo i o međunarodnoj suradnji? Kako to da idemo na Harvard i Yale? Koja tri važna certifikata možete steći u PPG-u? Pitajte i saznajte sve što vas zanima iz prve ruke: upoznajte neke od profesora i učenika koji će vam rado odgovoriti na sva pitanja. Molimo zainteresirane da se jave na naš e-mail do 7. svibnja u 10 sati: info@ppg.hr kako bismo vam poslali poveznicu na online događaj. Zapratite Prvu privatnu gimnaziju na našem webu PPG.hrFacebookuInstagramuLinkedInu i YouTubeu za sve novosti. Vidimo se! 🙂