Skip links
Predavanje klasičnih glazbenika u našoj školi PPG prva privatna gimnazija zagreb

Predavanje klasičnih glazbenika u našoj školi

Imali smo čast u PPG-u ugostiti dvoje glazbenika-klasičara: violisticu Mariju Andrejaš i violončelista Branimira Pustičkog.

Oboje sviraju zajedno u Simfonijskom orkestru HRT-a, a s nama su podijelili kako je izgledao njihov profesionalni put. Otkrili su nam kada i kako su shvatili da će njihova ljubav prema glazbi postati njihovom profesijom, što je sve potrebno da bi se postao glazbenik, koje sve instrumente sviraju te kakva se glazba često može čuti u njihovom kućanstvu. Za kraj su nam dali savjete kako pobijediti tremu, što će nam sigurno biti od velike pomoći pred odgovaranje ili testove.

Hvala im na ovom zanimljivom predavanju koje nam je približilo svijet klasične glazbe.

Zavirite u našu fotogaleriju.

Foto: Mia Marija Melnjak, Teo Klarić