Skip links
Spremni za jesen: edukacija za profesore o nastavi na daljinu | Prva privatna gimnazija zagreb

Spremni za jesen: edukacija za profesore o nastavi na daljinu

Nastavna je godina završila, posljednje smo mature ispratili, no u našoj školi nije pusto. Održali smo edukaciju za profesore. Uz sve potrebne mjere sigurnosti, naši marljivi profesori izmjenili su svoja iskustva nastave na daljinu kako bi maksimalno utvrdili njene najbolje elemente ili ukazali jedni drugima na neke nedostatke te ih ispravili. Sve kako bi se mogući nastavak rada na daljinu u rujnu odvijao s lakoćom. U suradnji s CARNetovim stručnim predavačem Tomislavom Negulićem, naši nastavnici izradili su plan za sljedeću školsku godinu i radili na usavršavanju kvalitete svojih predavanja. Sredinom ožujka cijeli se svijet suočio s novonastalim okolnostima. Tako smo i mi u Prvoj privatnoj gimnaziji krenuli s rad na daljinu, koji je puno zahtjevniji i složeniji od nastave u razredu jer je pred sve nas stavio nove izazove bez imalo vremena za pripremu. Ipak, putem smo otkrili i njegove prednosti. U nastavku pročitajte kako naši učenici i njihovi roditelji ocijenjuju nastavu na daljinu u Prvoj privatnoj gimnaziji.