Skip links
Mediji javljaju o uspjehu naših učenika na debatnoj konferenciji RysMUN | Prva privatna gimnazija zagreb

Mediji javljaju o uspjehu naših učenika na debatnoj konferenciji RysMUN

Naši učenici ostvarili su sjajan uspjeh na debatnoj konferenciji RysMUN u Kopenhagenu. Nagradu za najboljeg delegata unutar jednog od deset odbora debatne konferencije koja simulira rad Ujedinjenih naroda dobila su čak četiri učenika Prve privatne gimnazije iz Zagreba! PPG-ovci su nedavno bili u posjetu prestižnoj partnerskoj gimnaziji Rysensteen, u sklopu projekta Global Citizenship Programme. Paralelno s odvijanjem učeničke razmjene 15 odabranih učenika sudjelovalo je na međunarodnoj debatnoj konferenciji za srednjoškolce RysMUN, zajedno s delegatima iz Danske, Španjolske, Njemačke, Francuske, Kanade, Indije i Egipta. Pomeli su konkurenciju pred sobom! Jolanda je osvojila titulu najboljeg delegata UNHCR komiteta, Roko je proglašen najboljim delegatom Vijeća sigurnosti, Petar je najbolji delegat SPECPOL-a, a Lucia je proglašena najboljim delegatom ECOSOC-a. Od ukupno deset odbora s 250 delegata učenici Prve privatne gimnazije proglašeni su najboljima u njih četiri. Čestitamo im! Veliki uspjeh PPG-ovaca popratili su i mediji, a ujedno su i javili kako je protekao naš jubilarni Otvoreni dan. Hvala im na objavama! Večernji.hr: Od deset odbora zagrebački gimnazijalci najbolje debatirali u čak četiri HRT: Zagrebački gimnazijalci osvojili nagrade na međunarodnoj debatnoj konferenciji Jutarnji.hr: Četiri zagrebačka gimnazijalca proglašeni najboljima na debatnoj konferenciji u Danskoj Srednja.hr: Izvrstan uspjeh zagrebačkih učenika na međunarodnoj debatnoj konferenciji: čak četvero ih je dobilo nagradu 01 portal: Gimnazijalci iz Zagreba osvojili četiri nagrade na međunarodnoj debatnoj konferenciji Index.hr: Zagrebački gimnazijalci ostvarili izniman uspjeh na debatnoj konferenciji u Danskoj Akademija Art: Uspjeh zagrebačkih gimnazijalaca na međunarodnoj debatnoj konferenciji RysMUN u Danskoj Prigorski.hr: Izvrstan uspjeh zagrebačkih gimnazijalaca na međunarodnoj debatnoj konferenciji u Danskoj Poduzetnik.biz: Izvrstan uspjeh učenika Prve privatne gimnazije na međunarodnoj debatnoj konferenciji u Danskoj Grabancijaš.com: Učenici Prve privatne gimnazije simulirali rad UN-a u Danskoj  In portal: Zagrebački gimnazijalci osvojili nagrade na međunarodnoj debatnoj konferenciji   width=