Skip links
Objavili smo 13. broj PPG Timesa | Prva privatna gimnazija zagreb

Objavili smo 13. broj PPG Timesa

Kažu da broj 13 donosi nesreću, no mi se s time ne možemo složiti… Upravo smo objavili 13. broj našeg školskog časopisa: PPG Times. Glavni temat cijelog izdanja je tema koja se posljednje polugodište provlači kroz mnoge naše radionice i predavanja, a to je ljubav. Gledajući znakove ljubavi posvuda oko nas, te razmišljajući o neiscrpnosti te teme, odlučili smo ispitati zašto kažu da je ljubav najvažniji osjećaj na svijetu. U tematu možete pročitati kako naši učenici i profesori opisuju ljubav, a znanstveno stajalište proučiti u intervjuu koji smo napravili s našom profesoricom psihologije Anom Ribarić Gruber. Da biste otkrili što smo vam još pripremili, zavirite sami u novi PPG Times. Nadamo se da će vas ova tema potaknuti da razmislite o ulozi ljubavi te, još važnije, o načinima kako ljubav dijeliti. PPG Times: Ljubav možete preuzeti ovdje. https://ppg.hr/wp-content/uploads/2019/05/Copy-of-PPG-ljubav-zid-1.pngPREUZMI ŠKOLSKI LIST